Mechanik

Ogłoszenie na stanowisko Mechanik - w rozwinięciu więcej szczegółów

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego pod względem mechanicznym,
  • współpraca z pracownikami Działu Produkcji zgłaszającymi usterki / awarie maszyn,
  • bieżące i planowane konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie prac warsztatowych na tokarce, szlifierce,
  • przestrzeganie wszelkich wewnętrznych procedur i instrukcji regulujących organizację pracy.

Wymagania:

  • WYKSZTAŁCENIE – min. zawodowe – kierunkowe, mile widziane techniczne,
  • UPRAWNIENIA – do obsługi kotłów parowych na paliwo gazowe, uprawnienia spawacza MAG/TIG,
  • INNE UMIEJĘTNOŚCI – praktyczna znajomość obsługi i naprawy urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość poszerzania kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Ogłoszenia prosimy kierować na adres kadry@zpc-sniezka.pl z dopiskiem UTRZYMANIE RUCHU lub składanie ich bezpośrednio w siedzibie Spółki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”