Mechanik

Ogłoszenie na stanowisko Mechanik - w rozwinięciu więcej szczegółów

Opis stanowiska paracy:

  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania parku maszynowego oraz ciągłości utrzymania ruchu,
  • nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego pod względem mechanicznym,
  • eliminacja zgłaszanych przez pracowników Działu Produkcji usterek i awarii maszyn,
  • bieżące i planowane konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przestrzeganie wszelkich wewnętrznych procedur i instrukcji regulujących organizację pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe – kierunkowe,
  • podstawowa znajomość obsługi i naprawy urządzeń produkcyjnych,
  • dyspozycyjność (praca w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od sezonu),
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi tokarki bądź szlifierki, a także posiadanie uprawnień spawacza MAG/TIG.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość nabycia uprawnień oraz poszerzania kwalifikacji, a także rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie zasadnicze w granicach 4000,00 – 5000,00 zł + regulaminowe premie dodatkowe.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres: m.tataj@zpc-sniezka.pl lub a.luszczyna@zpc-sniezka.pl
z dopiskiem UTRZYMANIE RUCHU lub składanie ich bezpośrednio w siedzibie Spółki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”